شرکت قائم رایانه راد ایلیا فعالیت خود را به صورت رسمی از سال 1382 با تمرکز بر تهیه نرم افزارهای تخصصی آغاز نمود.

با عنایت به اینکه هسته اصلی تشکیل دهنده شرکت دارای تجارب مناسبی در حوزه منابع انسانی بودند نسبت به شناسایی نقات قابل بهبود این حوزه نمودند. طراحی نرم افزار تخصصی حوزه آموزش با رویکرد مدیریت سیستم های آموزشی اول فعالیت این شرکت بوده است.

تجربه بیش از 10 ساله مدیران شرکت در زمینه منابع انسانی و ارتباط کاری مناسب با مشاوران طبقه بندی مشاغل سبب شد دومین محصول این شرکت نرم افزار تخصصی طبقه بندی مشاغل باشد.

“نرم افزار نگار” به عنوان اولین و تنها نرم افزار تخصصی طبقه بندی مشاغل از سال 1387 به بهره برداری رسید. در حال حاضر بیش از 10 نفر از مشاوران طبقه بندی مشاغل از این نرم افزار بهره برده و بیش از 100 طرح در سراسر ایران توسط این نرم افزار تدوین شده و به تصویب وزارت کار رسیده است.

با توجه به نیاز های شناسایی شده نرم افزار “منابع انسانی ایلیا” از سال 1391 به بازار عرضه گردید. ارائه پکیج های کارگزینی ، ارزیابی عملکرد ، آموزش و بایگانی دیجیتال با قابلیت های منحصر به فرد و قیمت رقابتی از جمله مزیت های این نرم افزار می باشد.

انطباق کامل با طرح طبقه بندی مشاغل در نرم افزار ایلیا در مقایسه با سایر رقبا جزو مزیت های ویژه این نرم افزار می باشد. با توجه به تعداد زیاد رقبا قابلیت های نرم افزار سبب شده تا مشتریان بزرگی مانند روزنامه همشهری ، هواپیمایی معراج ، پتروشیمی شازند ، گروه بیمارستان های محب ، مترو شیراز و … در گروه مشتریان این نرم افزار قرار گیرند.

امید است با استفاده از تجارب بزرگان حوزه منابع انسانی بتوانیم قدم کوچکی در پیشبرد فعالیت های منابع انسانی برداریم.

شرکت قائم رایانه راد ایلیا